Archiwum

         Wielu uczniów naszej szkoły interesuje się przyrodą i ochroną środowiska naturalnego. Dba o to p. J. Borkowska , która poprzez różne formy aktywności zachęca uczniów do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie.

Co roku uczniowie naszej szkoły startują w konkursie o zasięgu regionalnym organizowanym pod patronatem Ligi Ochrony Przyrody „Mój Las”. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Wspaniałe osiągnięcie w tym konkursie należy do MARIKI ULJANICKIEJ, która w etapie regionalnym zajęła II MIEJSCE w kategorii uczniów klas IV-VI. Praca Mariki na temat „Drzewo i jego funkcje w przyrodzie” została zakwalifikowana do centralnego etapu konkursu.

Trzymamy kciuki za Marikę i życzymy dalszych sukcesów!