16.04.2018r. W Akademii Pomorskiej w Słupsku odbył się finał ogólnopolskiego konkursu z matematyki ,,Liga Matematyczna''. Ponad 400 uczniów ze szkół podstawowych wzięło udział w tym konkursie. Już od października uczniowie zmagali się z zadaniami ligowymi.
Z naszej szkoły czterech uczniów dotarło do finału. Są to: Kacper Cur, Aleksandra Klejna, Maciej Mazur i Kamil Niemkowicz klasy VIs. Uczniowie pod kierunkiem p. Beaty Arcimowicz przygotowali się do konkursu.
Miło nam poinformować, że laureatem I miejsca został Kamil Niemowicz. Laureatami są również: Kacper Cur i Aleksandra Klejna, a Maciej Mazur zdobył tytuł finalisty.
Okazuje się, że warto ciężko pracować. Talent połączony z ciężką pracą przyniósł ogromny sukces.

Gratulujemy uczniom i opiekunowi.