Dbając o bezpieczeństwo uczniów, wychowawcy już na pierwszych spotkaniach po wakacjach przypominali zasady prawidłowego poruszania się po drogach.

Zaprosiliśmy również do szkoły policjantów z Miejskiej Komendy Policji w Ustce, którzy przybliżyli uczniom zasady ruchu drogowego dla pieszych i rowerzystów. Podkreślali konieczność posiadania karty rowerowej przez rowerzystę oraz zakładania kasków rowerowych.

Ponownie policjanci pojawili się w szkole na prośbę p. Dyrektor w związku z utrudnieniami na drodze wynikającymi z przebudowy mostu na Słupi. W trosce o bezpieczną drogę dzieci do szkoły policjanci tłumaczyli, jak bez ryzyka pokonać tę trasę.

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie zastosują się do wskazówek policjantów i będą ostrożni na drodze.