SKO

SKO: „UDO BITU”

 

26 października ruszył mini konkurs w ramach programu SKO w SGB. Tradycyjnie konkurs odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej www.skosgb.pl. Konkurs polegał na stworzeniu przez uczniów tekstu rymowanego, który zawierał dwa słowa kluczowe: „SKO” i „oszczędzanie”. Wybrane teksty zostały umieszczone na stronie internetowej, które zostały zweryfikowane przez organizatora konkursu. Od 16 do 27 listopada mogliśmy głosować na wybrane teksty. W naszej szkole najbardziej popularne rymy napisali:
1. Kacper Musielewicz – kl.IIe, 156 głosów
2. Bartek Dragan – kl.IIe, 143 głosy
3. Jagoda Rajnert – Iid, 69 głosów
4. Wiktoria Kryszałowicz – kl.Va, 38 głosów

 

Plakat zachęcający do wzięcia udziału w konkursie Najciekawsze rymowanki uczniów z naszej szkoły Najciekawsze rymowanki uczniów z naszej szkoły

Najciekawsze rymowanki uczniów z naszej szkoły