Aktualności

Za nami kolejne zmagania sportowe naszych uczniów. Od września do czerwca zawodnicy naszej „Jedynki” godnie reprezentowali  szkołę w zawodach Miejskiej, Powiatowej i Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło około 45 szkół  z powiatu słupskiego oraz blisko 500 szkół  z całego Województwa Pomorskiego.  Po rozegraniu wszystkich konkurencji Szkoła Podstawna nr 1  w Ustce okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży, a w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim zajęliśmy 26 miejsce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli sporo medali, a największym sukcesem było zajęcie czwartego miejsca w Finale Wojewódzkim dziewcząt w  piłkę ręczną oraz 3 miejsce chłopców w  półfinale Województwa Pomorskiego w piłkę koszykową. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom  wychowania fizycznego serdecznie gratulujemy.