Aktualności

21 maja 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkoatletyce na Stadionie 650-lecia w Słupsku. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła 2 miejsce w punktacji zespołowej!

Największy sukces indywidualnie odniosła Anna Stodoła (7b), zdobywając 3 złote medale w biegu na 100m, 300m i w sztafecie 4x100m wraz z koleżankami: Katarzyną Gumbis (7a), Pauliną Wac (8a) i Alicją Moniatowicz (8c).

Paulina Wac zajęła 3 miejsce w biegu na 600m. O podium otarli się, zajmując 4 miejsce: Alicja Moniatowicz w biegu na 300m, Alicja Maciejuk (8a) w biegu na 1000m i Sebastian Szyca (8c) w biegu na 300m.

Anna Stodoła swoimi wynikami wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego zawodów, które odbyły się w Słupsku 28 maja. Tam odniosła kapitalny sukces, zdobywając brązowy medal w biegu na 300m z rekordem życiowym 43.08s i 9 miejsce w biegu na 100m.

Sukces naszych uczniów jest tym większy, iż musieli rywalizować z kolegami o rok, a nawet 2 lata starszymi. Opiekunem sportowców był p. Maciej Troczyński. Wielkie gratulacje!!! Brawo!!!