Aktualności

Drodzy Rodzice,

Uczniowski Klub Sportowy CSW Opty Ustka w Ustce ogłasza nabór do szkółki żeglarskiej dla najmłodszych. Nowa grupa regatowa składać się będzie z dziewcząt i chłopców w wieku 7-10 lat. Przyszłych żeglarzy czekają m.in.:

  • gry i zabawy na wodzie,
  • nauka pływania na łódce optimist,
  • nauka zasad bezpieczeństwa na i nad wodą,
  • rejsy łodziami typu DZ i jachtami morskimi,
  • wakacyjne zgrupowania i obozy,
  • regaty wewnętrzne oraz wyjazdowe,
  • zimowe zajęcia ogólnorozwojowe na hali sportowej,
  • zimowe zajęcia na basenie.
  • i wiele innych atrakcji

Gwarantujemy opiekę i szkolenie prowadzone przez profesjonalnych instruktorów żeglarstwa Pana Marka Czabana oraz Macieja Polańskiego. Zapewniamy również sprzęt żeglarski i asekuracyjny oraz łódki szkoleniowe Optimist.

Żeglarstwo to nie tylko wspaniała sportowa przygoda, ale również niezastąpiona szkoła samodyscypliny i odwagi. Dzieci uczą się samodzielności, zasad fair-play, funkcjonowania w zgranej grupie, którą łączy wspólna pasja.

 

Wszystkich zainteresowanych Klub zaprasza na "otwarte popołudnie" w dniu 4 lipca 2020 r.
w godzinach 14.00-18.00. To świetna okazja, by porozmawiać z trenerem i dowiedzieć się, jak będą wyglądały zajęcia. Klub mieści się w Usteckim porcie przy ulicy Bohaterów Westerplatte 19B (strona zachodnia przy II molo).

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka https://www.facebook.com/groups/cswoptyustka

Serdecznie zapraszamy :)