Przetargi

Modyfikacja warunków zamówienia z dnia 22.03.2017:
Informuję o wprowadzeniu zmiany w formularzu ofertowym oraz w specyfikacji dostaw, polegającej na zwiększeniu liczby sztuk w poz.1 formularza ofertowego do 32 i w poz.2 formularza ofertowego do 3szt. W specyfikacji dostaw w poz.1 dodano ilość 7szt. z dostawą do Gimnazjum i w poz.2 dodano 1szt. z dostawą do Gimnazjum. W poz. 12 specyfikacji uszczegółowiono opis o rodzaj odciągnika do szafy na chemikalia.Zmodyfikowane szczegółowe warunki zamówienia dostępne tutaj: 

Dostawa mebli do szkół - zmiana 22.03.


Zapraszamy do składania ofert na dostawę mebli biurowych i szkolnych w ramach projektu "Rozwińmy żagle szans! - podniesienie jakości edukacji ogólnej w Szkołach Podstawowych i w Szkole Gimnazjalnej w Mieście Ustka" - szczegółowe warunki Zamówienia wraz z wymaganą dokumentacją dostępne tutaj:

 Zapytanie ofertowe / rozeznanie rynku