Archiwum

Dnia 22 września 2017 roku uczniowie klas VII pod opieką wychowawców: p. Moniki Holak, p. Ewy Spiczak- Brzezińskiej, p. Jolanty Dobskiej oraz pedagoga p. Edyty Mirańskiej wzięli udział w II edycji akcji profilaktycznej pod hasłem „Stop Przemocy.” W marszu uczestniczyło około 200 osób, które niosły przygotowane wcześniej na godzinach wychowawczych transparenty z hasłami antyprzemocowymi, zaś przechodniom rozdawane były czerwone serduszka i ulotki z informacjami o instytucjach świadczących w naszym mieście pomoc ofiarom przemocy w rodzinie. Pomimo nieprzyjemnej aury i padającego deszczu do akcji włączył się Pan Burmistrz i przedstawiciel Urzędu Miasta Pan Jacek Cegła.

Uczniom i wychowawcom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych transparentów.

Zapraszamy do fotorelacji.

Edyta Mirańska