Archiwum

         16 października 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ PAPIESKI.

Klasy III wraz z wychowawczyniami: p. Anną Jaskulską, p. K. Werra, p. W. Lewandowską, p. A. Majchrzak i p. M. Wróbel – Barczyńską zaprosiły społeczność szkolną na prawdziwą duchową ucztę. Przygotowały przedstawienie pt.: „Kwiatki Jana Pawła II”, które wzbogacone zostało pięknymi pieśniami wykonanymi przez szkolny chór prowadzony przez p. J. Werra.

Spektakl przypomniał dzieciństwo i młodość naszego świętego papieża, ale przede wszystkim pokazał jakim był dobrym, skromnym i radosnym człowiekiem. Na podkreślenie zasługuje piękna prezentacja autorstwa p. J. Dobskiej, która była wspaniałym dopełnieniem wspomnień o papieżu Polaku.

Miłym akcentem Dnia Papieskiego była degustacja kremówek, wszyscy uczniowie mieli okazję skosztować tych ulubionych przez papieża słodkości.